19.10.18 Páteční speed dating v Praze

Reporty z našich seznamovacích akcí

Ti, kteří se chtěli seznámit, vyrazili v pátek večer na Novotného lávku v Praze.

Seznamka pro třicátníky a čtyřicátníky proběhla formou rychlého rande neboli speed datingu v Praze kousek od Karlova mostu. Za příjemnou atmosféru chceme poděkovat účastníkům, kteří se přišli seznámit a již od samého začátku bylo vidět, že si večer přišli užít. Neformální a přátelská atmosféra se nesla celý večerem a přispěla k tomu, že se zde potkali ti, kteří se už dlouho hledali. Čtěte dále, jak večer probíhal.

seznamovací večer

Speed dating je efektivní způsob, jak poznat novou lásku

Poznat během jednoho večera co nejvíce nezadaných lidí, kteří mají vážný zájem se seznámit, to je koncept speed datingu. Dopředu nevíte, koho na večeru potkáte, proto se u nás, pro tento způsob seznamování, vžil název rande naslepo. Jedno je jisté, když už si lidé udělají v pátek večer čas, zaplatí účastnický poplatek a přijdou poznávat nové lidi, se seznamováním to myslí vážně! Kde jinde také potkat tolik nezadaných najednou. Během chvíle vám intuice napoví, s kým si padnete do noty.

Jak rychlé rande funguje

Jednotlivé rozhovory jsou poměrně krátké a trvají 5 minut v každé dvojici. To je tak akorát dlouhý čas, aby člověk zjistil, zda se chce s protějškem ještě někdy potkat, nebo zůstat v kontaktu aspoň přes email, nebo nechce. Pokud to mezi Vámi zajiskří a sympatie jsou oboustranné, po skončení večera vám vyměníme kontakty a další rande si můžete domluvit třeba už následující den.

seznamovací večer

Kdo se seznamovacího večera účastnil?

Na tento večer přišlo 11 žen a 8 mužů. Někteří pánové se bohužel na poslední chvíli omluvili, někteří nedorazili. I tak se večer velmi vydařil.

Kolik lidí se seznámilo?

Během večera si bylo vzájemně sympatických celkem 12 lidí a těm jsme také vyměnili kontakty, úspěšnost tohoto rande naslepo byla tedy 60 %.

Děkujeme za zaslané recenze k tomuto večeru

"Velmi inspirující večer. Mohu jen doporučit, protože věřím, že to funguje."
"Zajímavý večer určitě vyzkouším znovu. Bohužel jsem nikoho nepotkala, ale moderátor byl super a večer byl skvěle organizován" L.
"Díky, za to že tyhle večery pořádáte. Skvělá zkušenost."

 

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce a také na Vinohradech na Praze 2.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer