9.10. Speed dating po čtyřicítce

Reporty z našich seznamovacích akcí

Na speed dating dorazilo 24 mužů a žen. Atmosféra byla skvělá.

Úterní termín rychlého rande byl připraven pro věkovou skupinu do 53 let. Na seznamovací večer se přihlásili zájemci o seznámení od 44 od 53 let. Na grafu níže si můžete prohlédnout věk účastníků. Lidé dopředu netušili, s kým se na večeru potkají, proto se někdy této akci říká rande naslepo.

seznamovací večer

Večer začal v 19 hodin a konal se nedaleko Karlova mostu v centru Prahy v restauraci Bridge. Již kolem půl sedmé se začali scházet první účastníci, kteří od moderátora na místě dostali dva papíry, jeden na poznámky, druhý na zaznamenání těch, se kterými si přáli po skončení večera vyměnit kontakt. Poté co byli všichni usazeni ke stolkům, moderátor Jakub vysvětlil průběh večera a začalo samotné seznamování. Každý muž měl 5 minut na to pohovořit si s dámou, poté zazněl cinkot zvonku a pánové se přesunuli k dalšímu stolku. Večer měl celkem 13 kol po 5 minutách.

seznamovací večer

Kdo na akci dorazil?

Seznamovací večer není jen pro Pražany, tentokrát dorazili lidé také ze Středočeského kraje, Kladno, Říčany, někdo přijel i ze vzdálenějších míst, třeba od Písku.

Jak Seznamovací večer dopadl a kolik lidí se seznámilo?

Na tento termín se přihlásilo 13 párů, nakonec dva pánové nedorazili, takže se účastnilo 13 žen a 11 mužů.
Kontakt si vyměnilo 18 lidí z celkem 24. Úspěšnost byla tedy krásných 75 %.

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo na Vinohradech v restauraci Silesia.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

 

Autor: seznamovací večer