2.10.2018 Rychlé rande v Café Silesia

Reporty z našich seznamovacích akcí

Jeden večer, jedenáct nezadaných párů a pět minut na rozhovor s každým.

Seznamka - rychlé rande pro nezadané se konalo tentokrát v nových prostorách kavárny Café Silesia na Vinohradech. Sešlo se 11 svobodných mužů a 11 nezadaných žen, všichni se přišli seznámit a večer se velmi vydařil.

Kavárna Café Silesia se nachází na Vinohradech na Praze 2 jen pár kroků od náměstí Míru. Útulné a intimní prostředí kavárny navodilo tu pravou atmosféru na originální rande.

seznamovací večer

Jak večer probíhal?

Moderátorka uvítala všechny účastníky a usadila je ke stolkům. Smyslem večera bylo poznat co nejvíce nových lidí, kteří hledají partnera a vzájemně je propojit. Čas na rozhovor je poměrně krátký - 5 minut každý muž s každou ženou. S někým Vám 5 minut uběhne jako voda s jiným je to tak akorát. Účastníci se většinou shodli, že za 5 minut si s partnerem rozhodně neřeknete všechno co byste chtěli, ale je to dostatečně dlouhý čas na to, zjistit, zda mezi Vámi přeskocí jiskra a chcete zůstat v kontaktu, nebo se po pěti minutách rozloučíte a už se nemusíte vidět.

Seznamovací večer v Café Silesia

Obrázek: prostory Café Silesia, Vinohrady

Jak si na sebe účastníci vymění kontakt?

Na konci večera každý účastník vyplní na papír, který na začátku dostane, kdo mu byl během akce sympatický. Pokud jsou sympatie na obou stranách, jak muže, tak ženy, dostanou přibližně do dvou hodin po skončení akce na sebe vzájemně kontakt, tedy emailovou adresu. Pánové tak mohou dámám už druhý den napsat zprávu a pak si vzájemně domluví další schůzku.

Seznamovací večer v Café Silesia

Obrázek-2: prostory Café Silesia, Vinohrady

Jak seznamovací večer tentokrát dopadl?

Až po konci večera se ukáže, kdo během akce našel vzájemné sympatie. Na tomto večeru se seznámilo (kontakt si vyměnilo) 6 pánů a 8 žen. Dále už je na nich, aby si domluvili další schůzku.

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce a na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer