20.09.2018 Seznamovací večer pro čtyřicátníky

Reporty z našich seznamovacích akcí

Přečtěte si jak dopadl Seznamovací večer pro nezadané do 50 let.

Poznat se během jednoho večera co nejvíce nezadaných lidí, kteří mají vážný zájem se seznámit, to je koncept speed datingu. Ve čtvrtek večer se sešlo na Novotného lávce v restauraci Bridge 9 mužů a 9 žen, kteří strávili příjemný večer plný konverzace a většina z nich také našla sympatického partnera, se kterým si vyměnila kontakt.

seznamovací večer

Jak seznamovací večer probíhal?

Běžný všední den uprostřed týdne se může proměnit v akci, kde se Vám podaří potkat více zajímavých lidí, než jste potkali za celý uplynulý rok. Na seznamovacím večeru se sejdou lidé, kteří mají opravdu zájem poznat nové lidi a seznámit se. První krokem je, se na takový večer přihlásit, na webu www.seznamovacivecer.cz jsou vypsané termíny všech pořádaných akcí pro nezadané. Po vyplnění registrace a uhrazení poplatku stačí už jen přijít na místo konání akce.

Celý večer je pod vedením moderátora, který se o vše postará. Uvítá účastníky, usadí je a všem vysvětlí, jak bude večer probíhat. Večer má jediný cíl, vytvořit příjemnou atmosféru, ve které se budou všichni cítit přirozeně a budou se dobře bavit. Čeká vás večer plný konverzace, kdy máte možnost poznat všechny účastníky večera opačného pohlaví. Na konci večera vyplníte do předem rozdaného formuláře, kdo Vám byl na večeru sympatický a s kým byste se chtěli znovu vidět. Pokud jsou sympatie vzájemné, jak ze strany muže, tak ze strany ženy, vyměníme vám na sebe kontakty (emailovou adresu). Zbytek už je na vás a můžete si sami domluvit další schůzku.

Kdo se na seznamovacím večeru sešel?

Večer 20.9.2018 se sešlo 9 žen ve věku od 39 do 48 let a 9 mužů ve věku od 43 do 50 let.

Níže se můžete podívat na graf věku mužů i žen.

seznamovací večer

Kolik lidí se tentokrát seznámilo?

Kontakt jsme vyměnili celkem 6 mužům a 6 ženám z devíti párů. Takže úspěšnost byla téměř 70 %.

Děkujeme za zaslané hodnocení večera

"Dobra akce, díky za super zážitek."
"Byla to fajn zkusenost, dobre organizovano!"
"Byl to hezky strávený večer, užila jsem si to i přesto, že to bylo opravdu hodně rychlé:)"

 

Hodně štěstí

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo nově také na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer