19.09.2018 Speed dating pro padesátníky a šedesátníky

Reporty z našich seznamovacích akcí

Středeční podvečer patřil seznamce pro starší. Zájemci, kteří chtěli poznat nového partnera se sešli na Novotného lávce v Praze.

Na Seznamovacím večeru se sešli lidé od 53 do 65 let. Tato kategorie se nekoná tak často, o to větší radost jsme měli, že se seznamovací večer účastníkům líbil.

Tentokrát se účastnilo pouze 12 lidí. Některým se večer protáhl do podních nočních hodin, kdy ještě po skončení večera společně povídali při skleničce vína.

seznamovací večer

Jak večer probíhal?

Všichni zájemci o seznámení si nejprve rezervovali místo na seznamovacím večeru na našich webových stránkách www.seznamovacivecer.cz. Po zaplacení účastnického poplatku obdrželi email s potvrzením účasti na akci. Pak už jen stačilo dostavit se na místo konání na Novotného lávce v Praze.

Večer se konal v příjemné restauraci na břehu Vltavy jen pár kroků od Karlova mostu. Moderátor účastníky přivítal a usadil je ke stolkům. Večer začal přesně v 19 hodin. Účastníci na začátku vyslechli, jak bude večer probíhat, pravidla byla jednoduchá, každý měl 5-6 minut na to si popovídat. Poté dal moderátor zvonkem signál a pánové se přesunuli k další partnerce, se kterou strávili dalších pět minut. Takto měli možnost pohovořit všichni muži a ženy, kteří se na akci sešli.

Na konci večera účastníci do předem připraveného papíru zaškrtly ty muže a ženy, kteří jim byli sympatičtí a se kterými si chtěli vyměnit kontakt, aby se mohli znovu potkat.

Podívejte se na věkové rozložení mužů a žen na této akci

Seznamovací večer

Jak je vidět v grafu výše, věk mužů i žen byl vyrovnaný.

Kolik lidí se tentokrát seznámilo?

Kontakt si v průměru vyměnilo 70 % účastníků. Přejeme, abyste dobře využili získané kontakty a brzy si domluvili další schůzky.

Pokud jste se na této akci nepotkali s nikým, kdo vás zaujal, budeme rádi, když se přihlásíte na některou z našich dalších akcí.

Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer