11.09.2018 Jak to vypadalo na seznamce pro třicátníky

Reporty z našich seznamovacích akcí

Stihnout za jeden večer 14 rande? Jde to. Účastníci včerejšího speed datingu měli možnost za jeden večer poznat hned několik nezadaných mužů a žen, během Seznamovacího večera se rychle ukázalo, kdo si s kým padl do oka.

Večerní speed dating začínal v 19 hodin v centru Prahy. Před půl sednou se na místo začali scházet první zájemci o seznámení. Účast byla vysoká, sešlo se 14 žen a 12 mužů, kteří si udělali dnes dvě hodiny čas, aby mohli poznat ty, kteří hledají nezadané partnery.

seznamovací večer

Celý prostor restaurace byl rezervován pouze pro účastníky speed datingu. Po příchodu byl každý usazen ke stolku a modrátor všem vysvětlil, jak bude večer probíhat. Každý dostal tužku a list papíru, kam si mohl dělat během jednotlivých rozhovorů poznámky. Protože účast byla vysoká, většina účastníků si zapsala u každého aspoň krátkou poznámku, čím je muž nebo žena zaujala.

Níže se můžete podívat na věkové rozložení mužů a žen na tomto termínu

Rychlé rande

Jak to pokračovalo dál

V polovině večera byla přestávka na občerstvení. Na konci večera všichni účastníci do předem rozdaného papíru zakroužkovali ty, kteří jim byly sympatičtí a se kterými si chtěli vyměnit kontakt. V případě oboustranných sympatii, jak ze strany muže, tak ze strany ženy dostali už hodinu po skončení večera do svého emailu zprávu a kontakt na partnera, se kterým ten večer přeskočila jiskra.

Děkujeme paní C. a pan M. za krásnou společnou fotku z večera.

Kolik lidí se tentokrát seznámilo?

Kontakt si tentokrát vyměnilo 83% mužů a 79% procent žen. Tedy celkem 10 z celkového počtu 12 mužů si věměnilo s dámou kontakt a také 11 z celkového počtu 14 žen si věměnilo kontakt. Dále už je to na Vás, ale čím dříve si domluvíte další rande, tím vyšší je pravděpodobnost, že nezůstane jen u kamarádství, ale rýsuje se na opravdový vztah.

Přikládáme tři recenze, které jsme dostali od účastníků tohoto seznamovacího večera a za které děkujeme

"Seznamovaci vecer byl prijemny, moderator vse vysvetlil, prostredi bylo hezke."
paní T.
"Akce se koná v trochu rušnějším prostředí Novotného lávky, ale samotný prostor je dostatečně velký, takže dvojice se navzájem neruší. Organizace bezproblémová, vše připraveno a zajištěno. Za nadstandard považuji účast 14 protějšků - za večer tam člověk může potkat mnohem víc zajímavých lidí. Navíc systém kroužkování není omezen jen na partnerství, ale i pro navázání kontaktu za účelem sportu nebo jen přátelství, což oceňuji. Každopádně doporučuji! :-)"
pan H.
"Kladně hodnotím celý nápad. Akci jsem si moc užila. Pěkné prostředí.
Jen bych se možná zamyslela nad tím, že v ceně by mohl být welcome drink jako milé překvapení.
Děkuji a přeji pohodový zbytek dne M."

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo také nově na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

 

 

 

Autor: Seznamovací večer