Neměj strach, že zůstaneš sám. Tady máš návod, jak se seznámit s holkou

Láska a vztahy

Jsi muž po třicítce, jsi delší dobu sám a chceš to konečně změnit?

Jsi muž po třicítce, jsi delší dobu sám a chceš to konečně změnit? Máš strach, že zůstaneš na ocet? Nemáš zájem o kokety z internetových seznamek a rád bys poznal holku pro opravdový vztah? Máme pro tebe návod, jak se seznámit v Praze se ženou a nelitovat toho.

Hledat lásku v internetových seznamkách může být zrádné. Energii a čas leckdy věnuješ nesprávným ženám. S tím se prostě smiř.

Kde hledat ženu pro vážný vztah

Pro single lidi existuje několik více či méně účinných způsobů, jak se seznámit. Pokud hledáš vážný vztah, jdi raději na jistotu. Zkus se zamyslet: Kde poznáš ženy, které hledají vážný vztah, stejně jako ty? V okolí přátel, v práci, ve škole, na dovolené, tady všude se seznámit můžeš, ale co když všichni z okolí přátel jsou již zadaní nebo nevhodní a v práci se seznamovat nemůžeš nebo nechceš? Jsou ještě další možnosti.

Lesk a bída online seznamek

Přes seznamovací aplikace, online seznamky, seznamovací agentury i nejrůznější sociální sítě se seznamuje čím dál více lidí. Naopak čím dál těžší je seznámit se na ulici nebo tramvajové zastávce. Na bezplatné online seznamce se připrav spíše na kokety, které hledají někoho na krátkodobou známost, nebo si chtějí jenom povídat. Spouta profilů je neaktuálních - popisy jsou často přikrášlené a fotky jsou někdy i z dob maturiťáku. Tady musíte projít hodně slepých uliček, než nějakou vytáhnete aspoň na rande.

Pomalu a rozvážně v seznamovací agentuře

Zaplatit si seznamovací agenturu je lepší směr, než online seznamka, je to ale běh na delší trať. Tradiční seznamovací agentury fungují na jednoduchém modelu. Vyplníš hodně podrobný formulář, ve kterém popíšeš nejen sebe, ale i ideální ženu, kterou hledáš.
Agentura se pak snaží vytipovat ženou, která se nejvíce blíží tvému ideálu. Pokud z fotky a popisu usoudíš, že ji chceš poznat, agentura ti sjedná rande. Za takovou službu zaplatíš většinou jednotky tisíc korun. Je to poměrně drahý způsob seznámení, ale někomu vyhovuje.

Úspěšnost speed dating seznamování je 60-87 %

Rychlé rande je taky placená služba. Za několik stokorun se přihlásíš na seznamovací večer v příjemné restauraci, kde potkáš až 14 žen, které hledají vážný vztah, jako ty.
Během večera si popovídáš s každou z nich. Na rozhovor máš 5 minut a pak dá moderátor pokyn k prostřídání. Rychle poznáš, která žena je ti sympatická a chceš se s ní zase vidět. Po skončení rychloseznamky dostaneš e-mailem kontakt na ženy, se kterými jste si vzájemně padli do oka.

 

Autor: Seznamovací večer