28.8.2018 Ženy mají nejraději růže

Reporty z našich seznamovacích akcí

Rande naslepo s vůní květin, tak včera vypadal večer, ze kterého si každá žena odnášela růži.

Rychlé rande pro nezadané proběhlo včera v podvečera za účasti 22 zájemců o vážné seznámení. Příjemnou atmosféru dotvářelo nejen krásné místo setkání na Novotného lávce v Praze, ale také květiny. Vždyť o růžích se říká, že to je květina zamilovaných.

Růže z pražského květinářsví CityFleur.com

Kdo se na rychlém rande tentokrát sešel?

Úterní seznamovací večer byl určen všem nezadaným, kteří hledají partnera. Akce měla věkové omezení pro dámy do 35 a pány do 37 let. Níže si můžete prohlédnout, jaké bylo věkové zastoupení mužů a žen, kteří se přišli seznámit.

Jak rychlé rande probíhalo?

Již kolem 18:30 hodin se v restauraci Bridge začali scházet účastníci akce. Uvítala je usměvavá moderátorka Martina. Každý účastníky dostal papír na poznámky, tužku a byl uzasen ke stolku. Moderátorka na začátku akce vysvětlila pravidla seznamování. Hlavní pravidlo zní, každý má na rozhovor s partnerem 5 minut, potom zazní cinkot zvonku, máte chvíli na to udělat si poznámku, co Vás na partnerovi zaujalo a pak už se pánové posouvají o stolek dál k další partnerce. Je to velmi jednoduché. Když si některá dvojice padne vzájemně do oka, je 5 minut rozhovoru určitě málo, ale hned po skončení večera si mohou domluvit další rande.

Na každou dámu čekala krásná růže z pražského květinářsví Cityfleur.cz

Jak si účastníci vymění na sebe kontakty?

Na konci večera každý účastník vyplní na papír, který na začátku dostane, kdo mu byl během akce sympatický. Pokud jsou sympatie na obou stranách, jak muže, tak ženy, dostanou přibližně do dvou hodin po skončení akce na sebe vzájemně kontakt, tedy emailovou adresu. Pánové tak mohou dámám už druhý den napsat zprávu a pak si vzájemně domluví další schůzku.

Jak večer hodnotili sami účastníci?

Účastníci si chválili dobrou organizaci a pohodovou atmosféru večera. Ženy potěšila jak květina, tak především ti pánové, se kterými si dámy nakonec rozhodli vyměnit kontakt.

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Rádi bychom poděkovali i společnosti LaFlora.com, které růže na Seznamovací večer v Praze zprostředkovala.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

Autor: Seznamovací večer