23.8.2018 Rande naslepo, aneb jak se seznamovali čtyřicátníci

Reporty z našich seznamovacích akcí

Na účastníky čtvrtečního seznamovacího večera čekalo 10 rande. Přišlo celkem 10 mužů a 9 žen. Jedna dáma z pracovních důvodů nedorazila.

Zájemci o seznamování se na Novotného lávce začali scházet už v 6 hodin večer. Právě od 18 hodin totiž probíhala ukázková lekce speed datingu (rychlého rande), která měla přiblížit zájemcům o seznamování, jak takové setkání probíhá. Moderátor vysvětloval kolik se seznamovacích akcí účastní lidí, odkud jsou, že se zdaleka nejedná jen o Pražany, vysvětlil také pravidla seznamování a pak byl prostor na individuální dotazy.

Jak probíhal večerní speed dating?

Kolem 18:30 už ukázková lekce skončila a začali chodit účastníci večerního speed datingu, který startoval v 19:00 hodin. Sešlo se celkem 10 mužů a 9 žen, jedna dáma bohužel nemohla dorazit. Tento večer moderovala slečna Michaela a dohlížela na to, aby vše proběhlo hladce. Účastníky usadila ke stolkům a na začátku všem zopakovala pravidla seznamování. Hlavní pravidlo zní, každý má na rozhovor s partnerem 5 minut, potom zazní cinkot zvonku, máte chvíli na to udělat si poznámku, co Vás na partnerovi zaujalo a pak už se pánové posouvají o stolek dál k další partnerce. Je to velmi jednoduché. Když si některá dvojice padne vzájemně do oka, je 5 minut rozhovoru určitě málo, ale hned po skončení večera si mohou domluvit další rande.

Jak se mění kontakty během seznamovacího večera?

A jak to vlastně funguje s předáváním kontaktu? Na konci večera každý účastník vyplní na papír, který na začátku dostane, kdo mu byl během akce sympatický. Pokud jsou sympatie na obou stranách, jak muže, tak ženy, dostanou přibližně do dvou hodin po skončení akce na sebe vzájemně kontakt, tedy emailovou adresu. Pánové tak mohou dámám už druhý den napsat zprávu a pak si vzájemně domluví další schůzku.

Seznamovací večer 23.8. měl věkovou hranici 52 let a z 19 účastníků si kontakt na sebe vyměnilo 7 mužů a 7 žen.

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některý z našich dalších seznamovacích večerů.

Další rychlá rande této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

Autor: Seznamovací večer