7.8.2018 Rychlé rande pro mladé

Reporty z našich seznamovacích akcí

Populární způsob seznámení, kdy můžete jednoduše poznat nové lidi a to během jednoho večera a na jednom místě. Jak se mu říká? RYCHLÉ RANDE

7. srpna se přišli seznamovat mladí. Ani letní dovolené, ani horké počasí neodradilo řadu zájemců od Seznamovacího večera na Novotného lávce.

Účast byla tentokrát trochu nižší, když se na Novotného lávce sešla skupina 14 lidí. Po krátkém úvodním slovu moderátora se už chopili slova samotní účastníci a nadšeně se pustili do rozhovorů.

Rychlé rande

Kdo tentokrát na rychlé rande dorazil?

Kategorie byla omezena věkem. Sešly se dámy do 32 let a pánové do 34 let. Během 5 minutového rozhovoru se snažili dozvědět o druhém co nejvíce.

Na konci večera lidé zakroužkovali, kdo jim byl sympatický a pokud byla náklonnost oboustranná, lidé na sebe dostali kontakt. Vlastní rande si tak mohli domluvit třeba už následující den.

Jak Seznamovací večer tentokrát dopadl?

Úspěšnost seznámení byla tentokrát 65 %, takže nadpoloviční většina mužů i žen si z večera odnesla kontakt na sympatického partnera.

 

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

 

 

Autor: Seznamovací večer