24.7.2018 Speed dating věkové kategorie 30-45 let

Reporty z našich seznamovacích akcí

Jeden večer 24 lidí a 13 rande, tak to vypadalo na seznamovacím večeru, kam přišli lidé hledat novou známost.

Seznamka pro třicátníky a čtyřicátníky proběhla včera v podvečer za účasti 24 vážných zájemců o seznámení. Příjemná atmosféra byla navozena již krásnou restaurací na břehu Vltavy, kde akce probíhala. Moderátorka uvítala všechny účastníky a usadila je ke stolkům. Smyslem večera bylo poznat co nejvíce nových lidí, kteří hledají partnera a vzájemně je propojit. Čas na rozhovor je poměrně krátký - 5 minut. S někým Vám 5 minut uběhne jako voda jindy je to tak akorát.

Kdo se na seznamovacím večeru sešel?

Přišlo 13 mužů a 11 žen, které čekal večer plný rozhovorů. Během krátkého času se o sobě snažili dozvědět co nejvíce. Když si byl někdo oboustranně sympatický dostal na emailu kontakt na člověka se kterým si vzájemně padli do oka a třeba už další den si mohli domluvit svoje vlastní rande.

Termíny akcí jsou udělány tak, abyste se potkali s lidmi se kterými si můžete vzájemně rozumět. Tentokrát se sešli ženy ve věku od 30 do 39 let a muži ve věku od 37 do 45 let.

Co se nejvíce líbilo mužům a co ženám?

Pánové ocenili, že během jednoho večera mohli poznat tolik žen, které mají zájem vážně se seznámit. Petr: "Pokud bych měl jít na tolik rande a absolvovat každé zvlášť, stálo by mě to hodně času i financí".

Dámám se líbila možnost jít na rande společně s kamarádkou a ocenili roli moderátorky, která měla večer perfektně připravený.

Jak Seznamovací večer tentokrát dopadl?

Kontakt si vyměnilo 54 % mužů a 73 % žen. To je o něco méně, než je běžný průměr, kdy si vymění kontakt 70-80% všech účastníků.

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

Autor: Seznamovací večer