5 chyb na prvním rande. Pozor na ně!

Láska a vztahy

První setkání je klíčové. Tady se většinou ukáže, zda stojíte na začátku skutečného vztahu, nebo se jedná o schůzku, která upadne brzy v zapomenutí.

Tady se většinou ukáže, zda stojíte na začátku skutečného vztahu, nebo se jedná o schůzku, která upadne brzy v zapomenutí.
Sepsali jsme 5 základních chyb, kterým je dobré se vyvarovat.

1. POZDNÍ PŘÍCHOD
5 minut je společenská norma, 10 minut se dá tolerovat, 15 minut se dá omluvit, déle již nemá cenu čekat.

2. MONOLOG
Na první schůzku jdete, abyste se vzájemně poznali. Je to takové oťukání, jestli přeskočí jiskra. Dejte partnerovi prostor, aby konverzace byla vyvážená. První rande není o množství informací, které o sobě sdělíte, je to o tom, jestli si partner ze setkání odnese příjemný dojem a bude se s Vámi chtít zase vidět.

3. POUŽÍVÁNÍ MOBILNÍHO TELEFONU
Často to vypadá tak, že protějšek si na rande přišel vyřídit své emaily a shlédnout nové statusy svých přátel na Facebooku. Toto není jen nemístné, ale vysloveně neslušné.

4. OČNÍ KONTAKT
Oční kontakt Vám prozradí, jak to s Vámi druhý myslí. Partner by se Vám měl dívat zpříma do očí, ne stále samozřejmě, ale pokud se baví pozorováním ostatních, nebo neustále pohledem uhýbá, něco je špatně.

5. UJIŠTĚNÍ, ŽE JSTE V POŘÁDKU
Pátý bod je určený pro pány. Poté, co schůzka skončí a oba se rozejdete domů, je normální, že pán se ujistí, zda žena dorazila v pořádku domů. Je to slušnost i v případě, že schůzka nebyla úplně vydařená.

#seznamovacivecer #rande #rychlerande #seznamka #seznamenivpraze

Autor: Seznamovací večer