8 znamení, podle kterých poznáte, že to s Vámi partner myslí upřímně

Láska a vztahy

Přečtěte si, zda to s Vámi partner myslí upřímně a jak moc si vás váží, napoví vám 8 signálů...

Tušíte, že právě tohle by mohla být ta osudová láska, na kterou čekáte? Nejste si zcela jisti a bojíte se do toho spadnout naplno, aby případné zklamání nebylo tak velké. Všichni přece víme, jak dokáže bolet zlomené srdce.
Nevíte, zda partner, se kterým chodíte, je ten pravý a chtěli byste vědět, jak moc to s vámi myslí vážně?
Zamilovaní často nestojí pevně nohama na zemi a nedokážou odhadnout pocity druhého. Přinášíme proto 8 signálů, která naznačí, jak na tom jste a jestli to váš protějšek bere opravdu vážně.

1. Pro vašeho partnera jste priorita
To je signál, který napoví nejvíce. Jestli vás partner plánuje zařadit do svého života, bude se podle toho chovat. To znamená, že nebude upřednostňovat své kamarády nebo kamarádky na váš úkor. Sám se bude zajímat o to, jak budete společně trávit volný čas.
2. Průběžně se o Vás zajímá
Pokud to s vámi myslí vážně, projevuje o vás zájem. Pokud spolu nejste dlouho, snaží se o Vás dozvědět co nejvíce. Pátrá potom, co máte rádi, do jakých restaurací chodíte, jaké jsou vaše oblíbené květiny nebo jakému fotbalovému týmu fandíte.
3. Naslouchá vašemu názoru
Základ každého dlouhodobě dobře fungujícího vztahu je vzájemný respekt a úcta. Respekt vyrůstá ze vzájemného obdivu a důvěry. Přirozené je, že se partner ptá na váš názor.
4. Jedná s Vámi otevřeně a čestně
Důvěru partnera nezískáte najednou, je to průběžný proces, kdy ji budujete krok za krokem. Když vám bude důvěřovat, otevře se před Vámi a bude k Vám čestný. To je velký posun ve vztahu.
5. Když je s vámi, cítíte, že je sám sebou
Nemusí nic předstírat a na nic si hrát, je přirozený.
6. Sdílí s Vámi vášeň pro věci, které má rád
Důležité pro perspektivní vztah je, aby pár uměl sdílet zájem o stejné věci. Tady příliš neplatí přísloví, že protiklady se přitahují. Pokud nedokážete najít průsečík v trávení volného času a sdílení vašich radostí, je to vážný problém.
7. Neruší své sliby a není mu jedno, když vás zklame
Když o vás má partner vážný zájem, záleží mu na tom, aby vás nezklamal.
8. Chce abyste poznali jeho přátele a jeho rodinu
Před tím, než Vás partner představí své rodině, určitě přemýšlí nad tím, jak spolu budete vycházet, jak do jeho rodiny zapadnete. Představení partnera své rodině je velký krok dopředu, v takovém případě je vidět, že to s vámi myslí upřímně.

Autor: Seznamovací večer