5 důvodů proč si nezačínat s ženatým mužem

Láska a vztahy

Je pohledný a finančně zabezpečený. Má společenské postavení, a navíc je chytrý. Čím dál více si mě všímá a mě se to líbí.

Je pohledný a finančně zabezpečený. Má společenské postavení, a navíc je chytrý. Čím dál více si mě všímá a mě se to líbí. Má jen jednu vadu, je ženatý.
Takto začíná spousta aférek, které se rozvinou v nevěru. Jedno mají společné, nikdy nekončí Happy Endem.

Přinášíme Vám 5 důvodů, proč se nezaplést s ženatý mužem.

1. PAMATUJTE, NIKDY PRO NĚHO NEBUDETE NA 1. MÍSTĚ
Vždy budete stát ve stínu, někoho jiného a tím bude jeho vlastní žena a jeho rodina. Ta pro něho bude nejdůležitější s tou bude trávit většinu víkendů.

2. NIKDY SI NEJSTE JISTÁ JESTLI TO NEUDĚLÁ ZNOVU
Napadlo Váš, že když mu tolerujete vztah s Vámi, tolerujete mu nevěru? Stejně tak, jako nyní může opustit manželku, opustí jednou Vás až přijde mladší a atraktivnější.

3. NEBUDE NA BLÍZKU, AŽ HO BUDETE POTŘEBOVAT
Věřte, že až budete toužit po jeho blízkosti nebo budete potřebovat pomoct, nebude mít čas. Až budete stonat s chřipkou v posteli, určitě Vám neuvaří čaj a nepolíbí na čelo.

4. SAMA BUDETE TRÁVIT VÁNOCE I OSTATNÍ SVÁTKY
Jsou lidé, kterým vyhovuje trávit dovolenou o samotě. Pokud si začnete s ženatým mužem, čeká Vás to také. Protože Váš vyvolený bude dovolené trávit se svojí manželkou a dětmi.

5. BUDETE MUSET LHÁT
Ať už je Vám pravdomluvnost vlastní nebo ne, při vztahu s ženatým se budete muset naučit lhát často a bohužel někdy i vašim nejbližším.

Autor: Seznamovací večer