Láska je cesta nikoli cíl

Láska a vztahy

Věnujte lásce pevné místo ve svém diáři a neodkládejte ji na pozdější čas.

Ptáte se občas sami sebe: Má moje snažení vůbec smysl? Nemáte jistotu, kam směřujete a jestli cíl, který jste si dali, je ten správný? Podáváte vysoké výkony a stále nejste spokojeni, jen neustále vyčerpání. Proč Vám někdo nedá větší jistotu, že Vaše cesta je správná a na konci Vás bude čekat spokojenost? Odpověď je stejná dnes stejně jako za doby našich prarodičů. Nejde o Vaše výkony, ani o cíle, které si stanovíte.

Důležitá je samotná cesta. Kdo chce cestou projít s hlavou vztyčenou a úsměvem na rtech, potřebuje k tomu lásku, víru v dobrý konec a pochopení a podporu druhých. Láska posiluje naději a dává možnost zhluboka se nadechnout, aby Vám nedošel dech v půli cesty. Mějte pro lásku v živote rezervované pevné místo ve "svém diáři" a neodkládejte ji až poté.... co se vrátím ze služební cesty, poté co doma udělám předvánoční úklid, až poté co splním všechny projekty v práci...

A co, že je ta láska, kterou nemáme zanedbávat? ...úsměv a pusa, kterou jste ráno věnovali partnerovi, při odchodu do práce, ...čas, který strávíte se svými dětmi, ...nebo nedělní procházka po Vánočních trzích s tím, koho máme rádi.

 

#seznamovacivecer #speed-dating #rande #seznameni
#jaknarande #seznamovacikancelar #seznamka

Autor: Seznamovací večer