Základní informace
| Počet účastníků | přibližně 11 mužů a 11 žen |
|---|---|
| Doba trvání |
cca 01:20
(19:00 - 20:20)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 2 roky |
| Místo konání |
Hotel Ibis Old Town Na Poříčí 5 Praha 1 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Skvělý způsob, jak strávit večer plný nových možností a setkání s různými lidmi! Možnost poznat více protějšků během krátkých konverzací zaručuje rychlé a přirozené seznámení. Oceníte, že vyměňování kontaktů je zajištěno anonymně a diskrétně, což může u účastníků vyvolat pocit větší jistoty a komfortu. Pevně věříme, že ten večer bude pro všechny inspirativní a možná se v něm objeví nové příležitosti pro vzrušující vztahy a přátelství!
Kolik se nás sejde?
Počítejte s 8–10 protějšky. Při nižším počtu účastníků máte o to delší čas na rozhovor. Po oficiální části večera je ideální příležitost posedět a povídat s těmi, kteří vám byli sympatičtí.
Jak večer probíhá
Reference a hodnocení
Hezká cukrárna, ale pro takovou akci malý prostor, velký ruch, špatná akustika. Jinak zajímavá zkušenost:)
Jsem z dneška opravdu nadšená, setkala jsem se se zajímavými lidmi. Byla jsem dnes podruhé. Děkuji za super organizaci a hezké seznamovací místo Lucie
Mohlo by být více času na to si popovídat.
Byla to moje první zkušenost a moc jsem si to užila. Rozhodně doporučuji.



