Základní informace
| Počet účastníků | přibližně 11 mužů a 11 žen |
|---|---|
| Doba trvání |
cca 01:25
(19:00 - 20:25)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 2 roky |
| Místo konání |
Manifesto Market Anděl Ostrovského 34 Praha 5 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Na rozhovor s jedním protějškem máte jen několik minut. To je dost na to, abyste odhalili vzájemné sympatie, a málo na to, aby došla témata ke konverzaci. Během večera pohovoříte s každým z účastníků a na konci sami rozhodnete, komu dáte svůj kontakt. Pokud panuje shoda, moderátor vám vymění kontakty. Pokud shoda nepanuje, nevadí. Celý večer je anonymní a o tom, koho jste na kartičce označili, víte jen vy a moderátor.
S kolika lidmi se potkáte?
Počítejte s 8–11 protějšky. Po oficiální části večera je ideální příležitost posedět a povídat s těmi, se kterými jste si nestihli říct všechno, co jste chtěli.
Kdo vás večerem provede?
Na každém večeru je přítomná naše moderátorka nebo moderátor.
Program
Reference účastníků
Změnila bych kartičky s otázkami, když začne váznou komunikace. Otázka - baví tě řídit auto - mi nepřijde jako otázka na rozvoj komunikace. Blbě bylo poznat, kdy slečna upozorňuje na konec konverzace a kdy je konec konverzace. Někdy bylo dost špatně slyšet. Uvítala bych spíš mikrofon, než křičení do místnosti. Jinak večer hodnotím jako fajn, mile mě to překvapilo.
Moc fajn večer strávený s příjemnými lidmi
Skvělá organizace, zajímavý způsob na seznámení.
Večer se mi líbil. Pokud někdo není ukecaný, tak tohle je ideální způsob. 5 minut stačí na to, jestli je vám protějšek sympatický a jestli máte něco společného.



