Základní informace
| Počet účastníků | přibližně 7 mužů a 7 žen |
|---|---|
| Doba trvání |
cca 01:10
(19:00 - 20:10)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 3 roky |
| Místo konání |
Praha Konkrétní restauraci upřesníme přibližně 3 týdny před akcí. |
Podrobné informace
Zapomeňte na nervozitu, stres a stud. Na speed datingu se bude cítit jako ryba ve vodě. To vše díky naší šikovné moderátorce, která vás nenechá na holičkách. Celý večer je pro všechny naplánovaný do poslední minuty. Nikdo nebude nesměle postávat v rohu ani zdolávat chvilky trapného ticha. Na rozhovor s každým protějškem máte jen pár minut. To je akorát na to, abyste poznali, jestli to mezi vámi zajiskřilo. Nakonec se sami rozhodnete, komu dáte šanci na seznámení. Svou volbu diskrétně označíte do připraveného formuláře a o zbytek se postaráme my. Pokud panují vzájemné sympatie, vymění vám kontakty (e-maily).
Kdo vás večerem provede?
Na každém večeru je přítomná naše moderátorka nebo moderátor.
Jak večer probíhá?
Poté, co jsou všichni usazení a objednají si pití, moderátor účastníky seznámí s pravidly konverzací během večera. Každý s každým má možnost krátce pohovořit. Pokud se sejde velká skupina, moderátor může v půlce zařadit krátkou přestávku.
Kolik lidí se večera účastní?
Naší snahou je obsadit akci vyrovnaným počtem mužů a žen. Na tuto tematickou akci se většinou přihlásí 5–8 párů.
Pro koho je večer určený?
Účastnit se mohou všichni, kteří se v této tematické kategorii cítí komfortně.
Program
Nic moc. Celý večer se hrozně táhl. Opakovat ten samý příběh 10x jako robot je šílené - ke konci už mě z toho opravdu bolela hlava a byla jsem unavená. Celé to byla takové uťáplé. Hrozně oficiální. Chápu že všichni byli nervózní, ale čekala bych že moderátor to trochu odlehčí. Drinky na baru hrozně drahé - 120,- Kč za 0.3l vody, to opravdu ne. Nic moc zážitek ze strany organizátorů. Protějšky hodnotit nebudu.
Bylo málo žen.
Ze začátku velká nervozita, ale nakonec to byl velmi příjemný večer ☺️
Účast na akci tohoto typu byla mou první a bylo to zajímavé. Příjemné prostředí. Vzhledem k doporučení i možnosti psát si poznámky, bych měla jen připomínku, zda by nebylo vhodné nechat alespoň 30 vteřin na zapsání si myšlenky bez přerušení už tak krátkého pětiminutového sezení s daným člověkem, případně bez zkracování času dalšího příchozího.



